Насадки SpinFit розміри- для всіх моделей

Так як моделей насадок (амбушюр) SpinFit стає все більше, ми зібрали зведену таблицю в якій є всі SpinFit розміри. Щоб було простіше обирати насадки-амбушюри SpinFit під свої навушники.

В таблиці представлені основні параметри за якими відбувається підбір амбушюр SpinFit. Зокрема є назва моделі, внутрішній діаметр насадки, діаметр звуковода навушників, зовнішній діаметр для вушного каналу і глубина. Також є позначення форми і матеріал.

Ми постаралися зібрати всі SpinFit розміри, так щоб було простіше обирати. Таблиця дозволяє вибирати насадки SpinFit з будь-яких вихідних даних. Якщо у Вас є старі амбушюри, або є діаметр звуководу.

Примітки.

  1. Подвійні розміри для одного параметру, позначають, що в консутрукціі амбушюри змінні розміри, наприклад CP240 або мають значення 2 розміри.
  2. Вказані моделі різних поколінь, для моделі SpinFit CP100, так як при оновленні був змінений внутрішній діаметр з 3,8 мм на 4 мм.
  3. Для моделі CP360 вказані подвійні розміри, так ця модель це набір з різних діаметрів.

Для того щоб правильно підібрати розмір насадки для вушного каналу — зовнішній діаметр, візьміть стару насадку або ту яку використовуєте зараз і прикладіть її до лінійки — це і буде розмір амбушюри, який вам необхідний.

Змінні насадки SpinFit CP100-1 пара сумісні з навушниками-вкладишами наступних компаній: AIAIAI, AKG, Audio-Technica, Aurisonics, Beats by Dre, Beyerdynamic, B & O Play, Bowers & Wilkins, Brainwavz, Cardas Audio, Chord & Major, Creative, Crossroads , Denon, Dita Audio, Final, FitEar, Fostex, Grado, Hifiman, Hippo Audio, Jabra, Jerry Harvey Audio, JVC, KOSS, MEELECTRONICS, Monster, Noble Audio, Ocharaku, Ortofon, Panasonic, Philips, Pioneer, Radius, RHA, Samsung, Sennheiser, Skullcandy, Sony, Soul, Soundmagic, TDK, Ultimate Ears, V-moda, Yamaha, X1-H2O Audio.

Доставка: Ми доставляємо амбушюри SpinFit CP100Z (M) по всій Україні, компанією перевізником «Нова пошта» або кур’єром по Києву, на умовах 1) передоплата 2) післяплатою (оплата при отриманні), 3) оплата кур’єру.

Ми є офіційним дистриб’ютором насадок SpinFit для навушників-вкладишів в Україні, завдяки цьому можемо запропонувати максимально хорошу ціну і оперативну доставку.

Добавить комментарий