Октябрь 5, 2015

SpinFit — FAQ

SpinFit патент на комфорт і покращення якості звуку.

SpinFit патент гарантує якість звуку навушниківвкладишів для іменитих і не дуже виробників. Не залежно від моделі, конструкція насадок SpinFit має 2 нероз’ємних елемента. Звуководом насадки або Канал (Duct) переходить у внутрішній борт (Cushion design). Така конструкція дозволяє підлаштовутися парасольці (Umbrella) під форму вушного каналу, без характерних для звичайних насадок деформацій.

SpinFit

Завдяки бортиками (Cushion design) можуть бути вставлені глибше і головне більш плавно (м’якше) у вушний канал. Таким чином, значно підвищити якість звуку і комфорт при носінні. Якщо Ви дійсно дбаєте про якість звуку і зручність посадки для тривалого прослуховування навушниківвкладишів, просто замініть стандартні насадки на SpinFit. Запам’ятайте і передайте всім наші насадки, це найпростіший і найшвидший спосіб перетворити звичайні навушники в модель більш високого класу за звучанням і комфорту носіння.

SpinFit патент: деталі.

Насадки мають унікальну конструкцію внутрішній бортик, в центрі звуководу амбушюри. Внутрішня форма бортика дозволяє нахиляти Парасольку (Umbrella) по всій довжині кола звуководу, тобто на всі 360 °.

SpinFit

Насадки SpinFit мають патент і він поширюється на: Сполучені Штати, Європейський Союз, Японія, Тайвань, Китай.

SpinFit: підвищення високих і низьких частот.

Конструкція насадок, а точніше Парасольки (Umbrella) дозволяє обертати насадку, на 360 ° що б добитися максимального комфорту, розмістивши саму амбушюру глибше. Отже підвищивши ізоляцію від зовнішнього шуму, а значить поліпшити якість і кількість НЧ і ВЧ діапазону, домігшись при цьому максимальної близькості до оригіналу оптимального ефекту «присутності« в концертному залі.

Комфорт і знос.

Всім відомо що пінні (спінені) насадки мають природний знос (термін використання таких насадок досягає 1 місяця), і в цьому плані наші силіконові насадки значно краще. Традиційні насадки не мають внутрішнього бортика (Cushion design) в звуководі, так що коли насадки досягають першій кривої в вушному каналі, він змушені розташовуватися глибше в слуховому проході і викликати тиск і дискомфорт, однак ці насадки можуть бути вставлені щільніше і м’якше в слуховий прохід, і не викликати будь-якого тиску і дискомфорту.