Насадки-амбушюри для навушників SpinFit CP360

Компанія Spinfit представила універсальні набори силіконових амбушюр — SpinFit CP360. Ця модель призначена для навушників-вкладишів формату TWS (Total Wireless Stereo). Ці набори універсальні в розмірі, в упаковці йде відразу два різні розміри (S / SS, M / S, L / M), це дозволяє легко підібрати необхідний вкладиш або різні, якщо у Вас особлива форма вушного каналу.

Які інші моделі SpinFit CP360 виготовлені медичного силікону, він є гіпоалергенний матеріалом, надзвичайно м’який і гнучкий, що дозволяє насолоджуватись комфортом від використання саме цих амбушур-вкладишів. Так як моделі бездротових навушників TWS (Total Wireless Stereo) мають плюс-мінус стандартний діаметр звуководу (в основному 3,5 мм), то і самі насадки мають внутрішній діаметр 3,5 мм. Це зроблено для того щоб забезпечити максимально комфортну посадку як у вусі так і на самому навушнику. У навушниках такого формату, не так багато точок фіксації навушників, тому ідеально підібрана амбушюра буде відігравати важливу роль.

Насадки для навушників-вкладишів SpinFit CP360 будуть складатися з 3 розмірів SpinFit CP360S / SS, SpinFit CP360M / S, SpinFit CP360L / M-внутрішній розмір під звуководом 3,5 мм. А зовнішній діаметр і довжина буде відрізнятися. Купити в Україні амбушюри для бездротових навушників формату TWS можна буде починаючи з вересня 2019 року.

SpinFit CP360S / SS: діаметр зовнішнього «капелюшка» S -11 мм, довжина 8 мм, SS — 10,5 мм, довжина 7,5 мм.

SpinFit CP360M / S: діаметр зовнішнього «капелюшка» M -12 мм, довжина 8,5 мм, S — 11 мм, довжина 8 мм.

SpinFit CP360L / M: діаметр зовнішнього «капелюшка» M -13 мм, довжина 8,5 мм, M -12 мм, довжина 8,5 мм.

Насадки-амбушюри SpinFit CP360 сумісні з більшістю навушників, різних компаній, як відомих так і не дуже, ось неповний список підтримуваних виробників: Jabra, Sennheiser, Sony, B & O, Sol Republic, Pioneer, RHA, JVC, NuForce, а також багато інших.