Амбушюри SpinFit CP500

Компанія SpinFit готується представити свої нові амбушюри для навушників вкладишів — SpinFit CP500. Вперше нова модель насадок для навушників була показана на популярній виставці серед фанатів навушників — Japan Autumn Headphone Exhibition. Головна особливість за яку SpinFit CP500 отримала схвальні відгуки — це унікальна канавка всередині навушника, яка забезпечує більш надійну посадку вкладиша на звуководом.

Також варто врахувати що, сам «парасольку» або «капелюшок» отримав довгасту форму, в наслідок чого, він може глибше розміститися в вушному каналі. Як і інші моделі, SpinFit CP500 не перекриває звук, завдяки запатентованій конструкції — звук як і задумано легко і без спотворень проходить до барабанної перетинки, при цьому комфорт і посадка вкладишів не викликає дискомфорту, а слухати музику тепер можна як завгодно довго.

Подушечка насадок згинається щодо центральної осі на 360 градусів, все завдяки унікальній канавці, завдяки цьому досягається відмінна посадка під Вашу форму вушного каналу. Запатентована форма канавки дозволяє щільно і комфортно розміститься в вушному каналі. Завдяки цьому відразу стає чутним кількісно і якісно низькочастотний діапазон.

Тим хто відчуває дискомфорт при носінні навушників-вкладишів (особливо якщо це дорога модель навушників), амбушюри SpinFit — стануть порятунком, адже з ними комфорт гарантований. Амбушюри SpinFit CP500 спеціально спроектовані для навушників вкладишів з більш широким звуководом: JVC, Final, Pioneer і Audio -Technica.

Доставка: Компанія SpinFit-Україна доставляє амбушюри SpinFit всій Україні, компанією перевізником «Нова пошта» або кур’єром по Києву, на умовах:

— Передоплата.

— Післяплатою (оплата при отриманні) .

— Оплата кур’єру (тільки Київ).

Ми є офіційним дистриб’ютором насадок SpinFit для навушників-вкладишів в Україні, завдяки цьому можемо запропонувати максимально хорошу ціну і оперативну доставку.